Strona główna/Aktualności/KOMUNIKAT STALI NYSA
10cze | 2020

KOMUNIKAT STALI NYSA

Szanowni Kibice,

W związku z ogromnym zainteresowaniem w sprawie karnetów oraz biletów na nadchodzący sezon 2020/2021 mamy dla Was kilka informacji.

Jak wiecie w dniu wczorajszym został oficjalnie ogłoszony awans naszej drużyny do najwyższej klasy rozgrywkowej. By tak się stało, wszystkie siły musieliśmy skupić na przygotowaniu do audytu, by jego wynik był pozytywny. Pracowaliśmy nad tym od dnia zakończenia rozgrywek KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn.

W związku z powyższym, dopiero od dnia dzisiejszego pracować będziemy nad nowym, zoptymalizowanym systemem sprzedaży karnetów oraz biletów na nadchodzący sezon. Wierzymy, że uda nam się wypracować optymalne zarówno dla nas, jak i dla Was, rozwiązanie, tak by w nagłych i nieoczekiwanych przypadkach (takich jak na przykład pandemia) żadna ze stron nie była poszkodowana. Dobre rozwiązania technologiczne wymagają czasu, dlatego prosimy Was o cierpliwość.

Z wyprzedzeniem będziemy Państwa informować o terminie rozpoczęcia sprzedaży karnetów na nadchodzący sezon. Wszystkie informacje będą pojawiać się na kanałach social media naszego klubu oraz na naszej stronie internetowej.

Źródło: Stal Nysa SA

do góry