Strona główna/Wydarzenia/MOSCOW CITY BALLET - JEZIORO ŁABĘDZIE

plakat MOSCOW CITY BALLET - JEZIORO ŁABĘDZIE

MOSCOW CITY BALLET - JEZIORO ŁABĘDZIE

niedziela01 mar | 2020 19:00
Teatr/Kabaret

Legendarny i najsłynniejszy rosyjski BALET SMIRNOVA, poza granicami Rosji bardziej znany jako MOSCOW CITY BALLET już niebawem wystąpi w HALI NYSA.
Będziecie Państwo mieli okazję zobaczyć u "siebie" w Nysie, występ charakteryzujący się olśniewającymi kostiumami, imponującą choreografią, poezją świateł i urzekającą scenografią. Zdaniem krytyków, czarowi tej grupy nie można się oprzeć! Ani o niej zapomnieć! Tworzą tak wielką sztukę, że jest ona przeżyciem nawet dla tych, co tańca nie lubią. Wzruszeń i emocji wzbudzanych przez Moscow City Ballet nie da się opisać - trzeba ich doświadczyć! Zatem zapraszamy 1 marca 2020 roku (godzina 19:00) na Sudecką 23, aby doświadczyć wielkiej magii. Spektakl rosyjskich tancerzy, który przeniesie Państwa w świat jak z dziecięcych marzeń: kolorowy, bajkowy, pełen magii i czarów, w którym wszystko zawsze dobrze się kończy...

Ceny biletów:
Kategoria 3: od 129,00 złotych
Kategoria 2: od 149,00 złotych
Kategoria 1: od 169,00 złotych

JEZIORO ŁABĘDZIE to przedstawienie uwielbiane przez polską publiczność. Jest to opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o potędze miłości i uczuciu przekraczającym granice życia i śmierci. Sukces tego spektaklu opiera się na wspaniałej choreografii i muzyce. Prostota wątku dramatycznego i wzruszająca interpretacja miłości Odetty i Zygfryda jako symbolu potęgi uczucia, są ilustrowane niezwykle emocjonalnymi układami tanecznymi. Obrazują one przeżycia duchowe bohaterów. Czarujące walce, dumne rytmy poloneza, ognisty taniec hiszpański i pełen temperamentu czardasz hipnotyzują i wprowadzają w niezwykły nastrój. Niewątpliwym walorem jest muzyka, która urzeka pięknem i subtelnością melodyki. Od pierwszego do ostatniego taktu wiąże temat w jednolitą treść. Dziewczęta zaklęte w Łabędzie, Zły Duch i uczucia przekraczające granicę życia i śmierci niezmiennie wzruszają widzów na całym świecie.
Źródło:
Gazeta Wyborcza
Reportaż amerykańskiej telewizji CNBC: https://bit.ly/2z2KfQm

 

 

 

 

do góry